Rajoni

Alex Soros poston foto me Albin Kurtin: Takim i shkëlqyër me kryeministrin e Kosovës

Ka qenë Soros që ka bërë publik këtë takim dhe në një postim në mediat sociale shkruan se ka qenë i shkëlqyer.
Featured image of article: Alex Soros poston foto me Albin Kurtin: Takim i shkëlqyër me kryeministrin e Kosovës Albin Kurti dhe Alex Soros

KOSOVË- Djali i Xhorxh Soros, Alex Soros ka qenë dje në Kosovë, ku ka zhvilluar një takim me Kryeministrin Albin Kurti. Ka qenë Soros që ka bërë publik këtë takim dhe në një postim në mediat sociale shkruan se ka qenë i shkëlqyer.

Postimi i Soros

Takim i shkëlqyer me Kryeministrin e ri të Kosovës“, shkruan Alex Soros në postimin e tij duke publikuar dhe një foto. Ndërkohë nga ana tjetër takimi nuk është bërë publik nga Kryeministri i Kosovës dhe nuk dihet se çfarë është diskutuar mes tyre.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Edhe pse takimi mes tyre është bërë që dje, nga ana e kryeministrit të Kosovoës nuk ka asnjë reagim ende. Ky është takimi i parë Soros-Kurti, që pas marrjes së pushtetit nga ky i fundit.

(A.B. Dosja.al)

Shto Koment