BotaShowbiz

Alex Rodriguez pas ndarjes nga Jennifer Lopez gjen mbështetje te ish-gruaja

Pas ndarjes nga Jennifer Lopez Alex Rodriguez së fundmi është afruar me ish-gruan e tij, me të cilën ka dy vajza. Në mbrëmjen e organizuar nga Klubi i Djemve dhe Vajzave të Amerikës ai shihet ti qëndrojë afër ish-gruas së tij, Cynthia Scurtis.
Featured image of article: Alex Rodriguez pas ndarjes nga Jennifer Lopez gjen mbështetje te ish-gruaja Alex Rodriguez Cynthia Scurtis

SHBA- Alex Rodriguez mesa duket është afruar me ish- gruan e tij pas ndarjes nga Jennifer Lopez. Mediat e huaja shkruajn se në mbrëmjen e organizuar nga Klubi i Djemve dhe Vajzave të Amerikës shihet duke qëndruar pranë ish-gruas.

Të mërkurën në mbrëmje, postoi një seri fotografish nga një ngjarje e hedhur nga Klubi i Djemve dhe Vajzave të Amerikës. Organizata po fuste Rodriguez në hollin e tyre të famës. Në çastin e parë, Rodriguez shihet duke mbajtur vajzat e tij Natasha dhe Ella të shtrënguara ndërsa pozojnë përpara një hapi dhe përsërisin. Rodriguez shihet duke qëndruar pranë ish-gruas së tij, Cynthia Scurtis.

Rodriguez u martua me Scurtis përsëri në 2002. Disa muaj më vonë, ajo bëri kërkesë për divorc duke akuzuar Rodriguez për marrëdhënie me gra të tjera ndërsa ishte shtatzënë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Në dokumentet e divorcit, Scurtis përmendi “braktisjen emocionale” për shkak të “çështjeve jashtëmartesore dhe sjelljeve të tjera të pahijshme martesore” nga Rodriguez. Ajo besoi se ai ishte duke fjetur me Madonën pasi ylli i popit u fotografua duke u shoqëruar me Rodriguez.

(f.i/dosja.al)

Shto Koment