Politike

Aleksandër Frangaj: Meta bëri fushatë idiote, u transformua në 30 ditë

I ftuar në “Opinion”, Frangaj tha se Meta u transofrmua në 30 ditë fushatë dhe se bëri një fushatë idiote.
Featured image of article: Aleksandër Frangaj: Meta bëri fushatë idiote, u transformua në 30 ditë Aleksandër Frangaj

TIRANË– Alkesandër Frangaj e ka konsideruar fushatë elektorale daljen e herëpashershme të Presidentit Ilir Meta gjatë kohës para zgjedhjeve.

I ftuar në “Opinion”, Frangaj tha se Meta u transofrmua në 30 ditë fushatë dhe se bëri një fushatë idiote.

Ilir Meta ka bërë një fushatë idiote, ka bër një fushatë idiote. Në 30 ditë ai njeri u tranformua. Se si u transformua ashtu. Dhe sot doli aty shumë i qetë,”- tha Frangaj.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Me qetësi dhe dashuri,”- shtoi Armand Shkullaku.

(f.m/Dosja.al)

Shto Koment