Showbiz

Alberie Hadërgjonaj probleme me peshën? Këngëtarja nis palestrën në Tiranë bashkë me të bijat

Nënë e bijë duken se po stërviten mirë për të humbur kilet e shtuara, dhe këtë gjë nuk kanë  hezituar aspak ta tregojnë.
Featured image of article: Alberie Hadërgjonaj probleme me peshën? Këngëtarja nis palestrën në Tiranë bashkë me të bijat Albërie Hadërgjonaj

TIRANË- Këngëtarja e njohur Alberije Hadërgjonaj është një prej emrave më të njohur të muzikës shqiptare që ndiqet dhe pëlqehet shumë nga publiku shqiptar.  Edhe pse një nën 44-vjeçare Albëria ka ditur të mbajë më së miri format  trupore dhe gjithmonë  shfaqet e kuruar deri në detaje.

Por mesa duket këngëtarja këtë  periudhë paska goxha probleme me peshën, pasi këtë gjë e ka treguar edhe në rrjetet sociale ku shfaqet në palestër.

 

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Në foton e postuar nga Dorina Meam ku Alberia duket në një nga pajisjet e sportive të palestrës me një kanotjere sporti dhe e buzëqeshur, ajo shkruan: “Kush më ka ardhur mua” duke  bërë tag Albërien.

Por nga postimet e kësaj të fundit vihet re që në palestër nuk ka shkuar  vetëm, por sëbashku me të është edhe njëra nga vazjat e saj, Agnesën.

Nënë e bijë duken se po stërviten mirë për të humbur kilet e shtuara, dhe këtë gjë nuk kanë  hezituar aspak ta tregojnë.

A.C/Dosja.al

Shto Koment