Showbiz

“Albanski, albanski”, Antoneta e ‘Përputhen’ rrëfen tmerrin që kishte përjetuar në Serbi: Mendova se do përfundoja prostitutë

Gjatë emisionit ajo është pyetur çmendurinë më të madhe që ka bërë deri më sot dhe për një udhëtim në Serbi, për të cilin shprehet se ka pare horror me sy.
Featured image of article: “Albanski, albanski”, Antoneta e ‘Përputhen’ rrëfen tmerrin që kishte përjetuar në Serbi: Mendova se do përfundoja prostitutë Antoneta Koçi

TIRANË– Një nga vajzat e emisionit “Përputhen”, Antoneta Koçi ka qenë e ftuar në “Një ditë me Dojnën” në Pop Culture. Gjatë emisionit ajo është pyetur çmendurinë më të madhe që ka bërë deri më sot dhe për një udhëtim në Serbi, për të cilin shprehet se ka pare horror me sy.

Ajo gjatë rrëfimit u shpreh se në ato momente mendoi se do e rrëmbenin dhe mund të përfundonte prostitutë.

Kam bërë një udhëtim në Serbi me autobus me shoqet e mi dhe një nga vajzat na i ndaluan në kufi. Ishim në autobus vetëm me serb, të cilët po na shanin ne për vonesën dhe thonin vetëm “albanski, albanski”.  Ishte ora 12 e natës, dhe në autobus ishte vendosur një film horror dhe ishte e frikshme teksa tē gjithë po flisnin për ne.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ne nuk kishim një numër kontakti të personit që do na priste se ne do ndalonim në mes të rrugës dhe nuk merreshim dot vesh sepse asnjë aty nuk dinte anglisht.  Vetëm një person dinte, i cili sapo tha që do na ndihmonte filloi të fliste vetëm në telefon u bë situate shumë e pakëndshme ne nuk e dinim ku do përfundonim, shoqja ime filloi te lutej dhe unë po mendoja: Antoneta ti gjithë kjo vajzë prindërit e tu u sakrifikuan dhe do përfundosh prostitutë”, u shpreh Antonteta

(A.B. Dosja.al)

Një Koment në ““Albanski, albanski”, Antoneta e ‘Përputhen’ rrëfen tmerrin që kishte përjetuar në Serbi: Mendova se do përfundoja prostitutë

  1. Me when ke per misadventures e vajzave…por ne Serbi nuk ka prostitucion.Dhe ne ruget e Evropes nuk ka prostituta Serbe

Shto Koment