Aktualitet

Akuzohen se kanë kryer disa vjedhje, arrestohet 40- vjeçari në Fier, në kërkim dy të tjerë

Nga policia e Fierit është arrestuar një 40-vjeçar dhe dy të tjerë janë shpallur në kërkim pasi dyshohet se kanë kryer disa grabitje
Featured image of article: Akuzohen se kanë kryer disa vjedhje, arrestohet 40- vjeçari në Fier, në kërkim dy të tjerë Foto ilustruese
Përditësuar:

Nga policia e Fierit është arrestuar një 40-vjeçar me inicialet A.M dhe janë shpallur në kërkim dy të tjerë pasi akuzohen se  në aksin rrugor Levan-Tepelenë, kanë vjedhur dyqanin në pronësi të K.Ç.

Sipas policisë këta persona janë  janë të dyshuar edhe për disa vjedhje në zonën e Fierit dhe Vlorës.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier për veprën penale “Vjedhje e kryer në bashkëpunim”.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

J.V/Dosja.al

 

 

Shto Koment