Showbiz

Aktori turk lë partneren, largohet nga shtëpia/ Protagonisti i ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’ i jep fund lidhjes tre vjeçare, shkak bëhet karantina

Karantina ka ndarë shumë çifte e një prej tyre është dhe romanca mes aktorit turk Caglar Ertugrul dhe partneres së tij Kayla Manukyan.
Featured image of article: Aktori turk lë partneren, largohet nga shtëpia/ Protagonisti i ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’ i jep fund lidhjes tre vjeçare, shkak bëhet karantina Caglar Ertugrul

TURQI– Aktori i njohur në serialin ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’, Caglar Ertugrul është shumë i komentuar për jetën e tij private.
Së fundmi është bërë e ditur se lidhja tre vjeçare me Kayla Maukyan ka marrë fund.
Mediat turke raportojnë se shkak është bërë karantina pasi ata nuk e kanë përballuar dot së bashku.

Caglar Ertugrul

Aktori e ka lënë shtëpinë ku ata jetonin së bashku dhe është kthyer në familjen e tij.

Ata u njohën gjatë xhirimeve të serialit “Zonja Fazilet dhe të bijat”, ku Kayla punonte si asistente kostumografie.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Caglar Ertugrul

Me herët çifti ishte përfolur edhe për një martesë, por kjo gjë nuk u konfirmua kurrë nga asnjëra palë.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment