Kuriozitete

Aktori thyen rekordin, qëndron 1 orë, 17 minuta e 3 sekonda, pa pulitur sytë (VD)

Rekordi i mëparshëm mbahej nga Julio Jamie nga Kolorado, në 2016 i cili arriti ti mbante sytë e tij pa pulitur për 1 orë, 5 minuta e 11 sekonda.
Featured image of article: Aktori thyen rekordin, qëndron 1 orë, 17 minuta e 3 sekonda, pa pulitur sytë (VD)

FILIPINËPaolo Ballesteros, është emri i komedianit filipinas, i cili arriti të fitonte sfidën midis tij dhe komedianit Allan K., duke hyrë kështu në rekordin botëror, pasi arriti ti mbante sytë e tij hapur pa i pulitur as edhe një herë, për 1 ore, 17 minuta dhe 3 sekonda.

Ndërkohë që Allan K. i mbajti sytë pa pulitur për vetem 34 minuta.

 

Rekordi i mëparshëm mbahej nga Julio Jamie nga Kolorado, në 2016 i cili arriti ti mbante sytë e tij pa pulitur për 1 orë, 5 minuta e 11 sekonda.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Spektakli ku filipinasi arriti të thyente rekordin, është një emision i cili organizon sfida të çuditshme midis konkurentëve të tij.

Burimi: Upi.com

E.C/Dosja.al 

Shto Koment