Showbiz

Aktori i “Sex and the City” i propozoi për martesë, balerina shqiptare zbulon se i kanë rrëmbyer zemrën, romanca në rrjet: Të dua…

FOTO
Krahas profesionit, duket se edhe jeta personale po i shkon më së miri Adelës.
Featured image of article: Aktori i “Sex and the City” i propozoi për martesë, balerina shqiptare zbulon se i kanë rrëmbyer zemrën, romanca në rrjet: Të dua… Adela Lami

AMERIKE– Balerina shqiptare Adel Lami duket se ka gjetur dashurinë. Adel muaj më parë është shprehur se akori i “Sex and the City” i kishte shprehur dëshirën për t’u martuar me një grua shqiptare mirëpo tashmë oferta të tilla nuk do jenë më të nevojshme për tu bërë pasi balerina shqiptare është kokë e këmbë e dashuruar.

Në një nga fotot e postuara në Instagram Adela ka shkruar: “Zoti është grua”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 𝑨𝑫𝑬𝑳 𝑳𝑨𝑴𝑰 (@adel_lami) on

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Por, ajo që tërheq vëmendjen është komenti i një djali, i cili ka shkruar: “Zoti je ti”, ndërsa balerina ia ka kthyer: “Dhe ti je Zoti im”. Në një tjetër koment ajo i ka shkruar: Te dua.

Kaq ka mjaftuar për të na lënë të kuptojmë se balerina shqiptare e ka gjetur princin e saj të kaltër.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment