BotaShowbiz

ME VIDEO/ Aktori i njohur bën gjestin e turpshëm, kap për fyti fansen dhe e përplas përtokë

Në videon, publikuar nga një fans nuk kuptohet arsyeja e se përse ka ndodhur konfkikti mes aktori dhe fanses e cila duket në një moshë të re, por dëgjohen vetëm fjalët që aktori i thotë kësaj të fundit.
Featured image of article: ME VIDEO/ Aktori i njohur bën gjestin e turpshëm, kap për fyti fansen dhe e përplas përtokë Ezra Miller dhe momenti i përleshjes
Përditësuar:

AMERIKË– Një video e shpërndarë së fundmi në rrjetet sociale po bën xhiron e rrjetit. Aktoi i njohur Ezra Miller ka bërë një veprim të turpshëm. Miller ka kapur një fanse për fyti dhe e ka përplasur në tokë.

Në videon, e publikuar nga një fans nuk kuptohet arsyeja e se përse ka ndodhur konfkikti mes aktorit dhe fanses e cila duket në një moshë të re, por dëgjohen vetëm fjalët që aktori i thotë kësaj të fundit.

“Oh ti dëshiron të përleshesh?”- dëgjohet aktori ku dhe pas këtyre fjalëve ka nisur i gjithë sherri.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Njerëzit që ishin aty kanë tentuar t’i ndajnë dhe mësohet se pas kësaj ka ardhur edhe policia.

(A,K.Dosja.al)

Etiketa:

Një Koment në “ME VIDEO/ Aktori i njohur bën gjestin e turpshëm, kap për fyti fansen dhe e përplas përtokë

  1. I cmendur e ‘trim i madh’ ky Cifuti. Kjo video eshte evidence per ta proceduar.

Shto Koment