Showbiz

Aksidentohet me biçikletën elektrike/ Simon Cowell dërgohet me urgjencë në spital, detyrohet ti nënshtrohet një operacioni

60 vjeçari është dërguar me urgjencë në spital të shtunën pasi ra nga biçikleta e tij e re elektrike, teksa e mori atë për provë në shtëpinë e tij në Malibu.
Featured image of article: Aksidentohet me biçikletën elektrike/ Simon Cowell dërgohet me urgjencë në spital, detyrohet ti nënshtrohet një operacioni Simon Cowell
Përditësuar:

AMERIKE– Moderatori Simon Cowell është shtruar në spital pasi ka rënë nga biçikleta.

60 vjeçari është dërguar me urgjencë në spital të shtunën pasi ra nga biçikleta e tij e re elektrike, teksa e mori atë për provë në shtëpinë e tij në Malibu.

Simon Cowell

Simon ka thyer shpinën dhe do të bëhet operacion mbrëmjen e sotme, ka treguar përfaqësuesi i tij.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Ai lëndoi shpinën dhe u dërgua në spital. Tani është më mirë, nën kontroll dhe në duar të sigurta”.

Aktualisht nuk është e qartë saktësisht se çfarë lloj dëmtimi ka në shpinë, por kjo shpesh i referohet një frakture në një pjesë të shtyllës kurrizore. Nuk dihet nëse Simon do të jetë në gjendje të marrë pjesë në serinë e ardhshme të ‘Britain’s Got Talent’.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment