Aktualitet

Aksidenti tragjik në Lushnje/ Udhëtonin me motor, kush janë dy të rinjtë që humbën jetën (Emrat)

Aksidenti i rëndë,  ka ndodhur në aksin rrugor Lushnje-Divjakë, në vendin e njohur si ura e Gradishtës.
Featured image of article: Aksidenti tragjik në Lushnje/ Udhëtonin me motor, kush janë dy të rinjtë që humbën jetën (Emrat) Foto Ilustruese

 LUSHNJE– Igli Çuni dhe Justin Baba, të dy 21 vjeç, janë dy të rinjtë që për fat të keq humbën jetën në aksidentin tragjik që ndodhi mesditën e sotme në Lushnje.

Aksidenti i rëndë,  ka ndodhur në aksin rrugor Lushnje-Divjakë, në vendin e njohur si ura e Gradishtës.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Drejtuesi i makinës tip “Benz”, 51-vjeçari Arsen Sina, është përplasur me një motor. Si pasojë e përplasjes kanë ndërruar jetë drejtuesi dhe pasagjeri i motorit, ndërsa Sina është prangosur nga Policia.

(a.k.dosja.al)

Shto Koment