Aktualitet

Aksidenti tragjik i merr jetën 24-vjeçarit shqiptar, babai i tij jep lajmin e hidhur (EMRI)

Lum Veshtaj, i ati i 24-vjeçarit, Aleksandër Veshtaj, ka dhënë lajmin e dhimbshëm dhe shton se është i pikëlluar për humbjen e të birit.
Featured image of article: Aksidenti tragjik i merr jetën 24-vjeçarit shqiptar, babai i tij jep lajmin e hidhur (EMRI) Aleksandër Veshtaj, viktima

SHBA- Një aksident i rëndë i ka marrë jetën një 24-vjeçari shqiptar, i cili prej vitesh jetonte me familjen në SHBA. Aksidenti mësohet të ketë ndodhur dje dhe është babai i tij që jep lajmin e hidhur nëpërmjet një reagimi në Facebook.

Lum Veshtaj, i ati i 24-vjeçarit, Aleksandër Veshtaj, ka dhënë lajmin e dhimbshëm dhe shton se është i pikëlluar për humbjen e të birit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Lajm mortor nepermjet dhimbjes dhe pikllimit te thelle lajmrojm komunitetin tone se sot 2-15-20 u nda nga jeta Aleksander Lum Veshtaj ne moshen 24 vjecar ne ni accident te rand To all of my dear friends Aleksander Lum Veshtaj passed aëay this morning in a tragic accident 24 years of age ëe ëill notify of the funeral arrangements as soon as they are available”, shkruan babai i viktimës.

(A.B. Dosja.al)

Shto Koment