Aktualitet

Aksidenti i trefishtë/ Familjarët e Xubit të Yzberishtit mbërrijnë në vendngjarje, lot dhe ulërima në rrugë

VIDEO
Ai u përplas me një mjet teksa po lëvizte me makinë. 
Featured image of article: Aksidenti i trefishtë/ Familjarët e Xubit të Yzberishtit mbërrijnë në vendngjarje, lot dhe ulërima në rrugë Pamje nga vendngjarja

TIRANË– Xubi i Yzberishtit ka ndërruar jetë pak orë më parë teksa po lëvizte me motorin e tij. Ai u përplas me një mjet në zonën e Yzberishtit, teksa po lëvizte me motor.

Në videon e publikuar nga ‘JOQ’ shihet që në vendngjarje kanë mbërritur familjarët. Në video dëgjohen të qarat dhe të bërtiturat e familjarëve, të cilët po vajtojnë për ndarjen nga jeta të personit që ndërroi jetë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

LAJMI KRYESOR: Vdes “Xubi” i Yzberishit/ Në luftë me bandën e Selitës, por jetën ia mori një aksident në lagje! Fatmir Avdillari vdiq në vend pasi u përplas nga dy mjete, plagoset dhe një grua

(a.b)/dosja.al

Shto Koment