Aktualitet

Aksident tek rrethrrotullimi i Panajasë në Vlorë/ Shoferi humbet kontrollin e furgonit, mjeti përfundon jashtë rruge

FOTO
Shoferi i furgoni ka humbur kontrollin e mjetit dhe si pasojë kanë përfunduar jashtë rruge. Nuk dihet nëse ka persona të plagosur.
Featured image of article: Aksident tek rrethrrotullimi i Panajasë në Vlorë/ Shoferi humbet kontrollin e furgonit, mjeti përfundon jashtë rruge Pamje nga aksidenti

VLORË- Pak minuta më parë ka ndodhur një aksident tek rrethrrotullimi i Panajasë në Vlorë. Mësohet se shoferi i një furgoni mallrash ka humbur kontrollin e mjetit dhe si pasojë makina ka përfunduar jashtë rruge, në një kanal.

Nuk dihet nëse ka persona të plagosur.  Ndërkohë, për shkak të aksidentit  është krijuar trafik në aksin Fier-Vlorë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet.

J.V/Dosja.al

Shto Koment