Aktualitet

Aksident tek “Pallati me Shigjeta”, përplaset me motorin, plagoset drejtuesi i biçikletës

Në aksident është përfshirë drejtuesi i një ciklomotorri me iniciale H.H, me një biçiklist ende të paidentifikuar, i cili ka mbetur i dëmtuar dhe është dërguar në spital.
Featured image of article: Aksident tek “Pallati me Shigjeta”, përplaset me motorin, plagoset drejtuesi i biçikletës Foto ilustruese

TIRANË– Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme, rreth orës 14:00, tek zona e njohur si “Pallati me Shigjeta”. Në aksident është përfshirë drejtuesi i një ciklomotorri me iniciale H.H, me një biçiklist ende të paidentifikuar, i cili ka mbetur i dëmtuar dhe është dërguar në spital.

NJOFTIMI I PLOTË:

Tiranë/Informacion paraprak

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Më datë 04.08.2020, rreth orës 14:00, tek Pallati me Shigjeta, janë përfshirë në përplasje ciklomotorri me drejtues H.H, me një biçiklist ende të paidentifikuar, i cili ka mbetur i dëmtuar dhe u dërgua në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes

(k.m/dosja.al)

Shto Koment