Aktualitet

Aksident në Tiranë/ Makinat bëhen “copash” tek kryqëzimi i Porcelanit, njëra përfundon përmbys në rrugë (FOTO NGA VENDNGJARJA)

Aksidenti ka ndodhur në orën 05:30 të mëngjesit tek kryqëzimi i Porcelanit, në rrugën Hoxha Tahsin. Mjeti tip Ford me targa AA 745 AV ka përfunduar përmbys në rrugë.
Featured image of article: Aksident në Tiranë/ Makinat bëhen “copash” tek kryqëzimi i Porcelanit, njëra përfundon përmbys në rrugë (FOTO NGA VENDNGJARJA) Foto nga aksidenti
Përditësuar:

TIRANË- Mëngjesin e sotëm, rreth orës 05:30 ka ndodhur një aksident në kryqëzimi i Porcelanit në Tiranë. Mësohet se janë përplasur dy makina dhe njëra ka përfunduar e përmbysur në rrugë.

Siç shihet edhe në fotot e mëposhtme në aksident janë përfshirë një  tip Ford me targa AA 745 AV dhe një mjet tip Volkswagen me targa AA 346 UU. Pas përplajes mjeti tip Ford ka përfunduar i përmbysur në rrugë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Nuk dihet ende nëse ka të plagosur. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes

J.V/Dosja.al

Shto Koment