Aktualitet

Aksident te Unaza, automjeti përplas motorin, plagoset rëndë drejtuesi, niset me urgjencë drejt spiatlit

Burime për Dosja.al bëjnë me dije se një automjet ka përplasur një motor ku si pasojë është lënduar dhe drejtuesi i mjetit.  Ende nuk është identifikuar i plagosuri sakaq ende nuk dihen shkaqet e aksidentit. 
Featured image of article: Aksident te Unaza, automjeti përplas motorin, plagoset rëndë drejtuesi, niset me urgjencë drejt spiatlit Pamje nga aksidenti

TIRANË- Një aksident ka ndodhur te zona e njohur si Fari. Burime për Dosja.al bëjnë me dije se një automjet ka përplasur një motor ku si pasojë është lënduar dhe drejtuesi i mjetit.

Ende nuk është identifikuar i plagosuri sakaq ende nuk dihen shkaqet e aksidentit. Në vendngjarje ka mbërritur menjëherë ambulanca ku dhe ka transportuar të plagosurin në spital për të marrë ndihmën e parë mjekësore.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Pamje nga aksidenti

Deri më tani nuk ka asnjë njoftim zyrtar nga policia.

(A.k.dosja.al)

Shto Koment