Aktualitet

Aksident te “Bishti i Zhurit” në Rrogozhinë, motori humb kontrollin dhe përplaset me automjetin, plagoset shoferi

Mësohet se është plagosur drejtuesi i motorit. Ai ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.
Featured image of article: Aksident te “Bishti i Zhurit” në Rrogozhinë, motori humb kontrollin dhe përplaset me automjetin, plagoset shoferi Foto Ilustruese

RROGOZHINË- Mbrëmjen e djeshme ka ndodhur një aksident tek vendi i quajtur ”Bishti i Zhurit” në Rrogozhinë. Mësohet se shoferi i një motori ka humbur kontrollin e mjetit dhe si pasojë ka përfunduar në anën tjetër të rrugës. Më pas ai është përplasur me një automjet që  ishte në ecje.

Në këtë aksident është plagosur drejtuesi i motorit,  i cili është dërguar në spital për mjekim. Polica ka nisur hetimet për këtë aksident.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

J.V/Dosja.al

Shto Koment