Aktualitet

Aksident në Vlorë/ Makina përplas të moshuarin që lëvizte me motor, dërgohet me urgjencë në spital

Aksident në Vlorë, plagoset një i moshuar.
Featured image of article: Aksident në Vlorë/ Makina përplas të moshuarin që lëvizte me motor, dërgohet me urgjencë në spital Foto ilustruese

Tiranë- Një aksidenti ka ndodhur pak minuta më Vlorë, në zonën e Skelës, ku një makinë ka përplasur një të moshuar që lëviste me motor.

Raportohet se i moshuari është dërguar me urgjencë në spitalin e Vlorës, pasi ka marrë disa goditje në kokë. Identiteti i të plagosurit ende nuk dihet.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.

J.V/Dosja.al

Shto Koment