Aktualitet

Aksident në Vlorë, makina përplas dy gra te vijat e bardha

Po ashtu bëhet me dije se dy gratë kanë marrë lëndime, po për fat të mirë ndodhen jashtë rrezikut për jetën dhe po marrin shërbimin mjekësor në spital.
Featured image of article: Aksident në Vlorë, makina përplas dy gra te vijat e bardha Pamje nga vendi i ngjarjes

VLORË- Një aksident ka ndodhur  mbrëmjen e sotme në Vlorë, ku një automjet ka përplasur dy këmbësore, tek vijat e bardha. Burime për Dosja.al bëjnë me dije se  ngjarja ka ndodhur te bulevardi në Skelë.

Po ashtu bëhet me dije se dy gratë kanë marrë lëndime, po për fat të mirë ndodhen jashtë rrezikut për jetën dhe po marrin shërbimin mjekësor në spital.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Pamje nga vendi i ngjarjes

Në vendngjarje ka mbërritur policia, ndërsa ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të shkaqeve të këtij aksidenti

(a.k.dosja.al)

Shto Koment