Aktualitet

Aksident në Unazën e Madhe, makina godet motorin dhe largohet nga ngjarja 

Burime për Dosja.al bëjnë të ditur se një makinë ka goditur një motor dhe është larguar nga vendi i ngjarjes me shpejtësi.
Featured image of article: Aksident në Unazën e Madhe, makina godet motorin dhe largohet nga ngjarja  Foto ilustruese

TIRANË- Një aksident ka ndodhur para pak minutash në Njësinë 5 të Unazës e Madhe në Tiranë.

Burime për Dosja.al bëjnë të ditur se një makinë ka goditur një motor dhe është larguar nga vendi i ngjarjes me shpejtësi.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Shoferi i motorit pas përplasjes ka ngelur i shtrirë ne vend. Në vendngjarje kanë shkruar efektivët e policisë për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

(I.A/dosja.al)

Shto Koment