Aktualitet

Aksident në Tiranë, shoferi humb kontrollin e mjetit, bllokohet një pjesë e aksit rrugor

VIDEO
Mësohet se shoferi ka humbur kontrollin e mjetit dhe si pasojë është bllokuar një pjesë e këtij aksi rrugor.
Featured image of article: Aksident në Tiranë, shoferi humb kontrollin e mjetit, bllokohet një pjesë e aksit rrugor Foto nga aksidenti

TIRANË- Mëngjesin e sotëm ka ndodhur një aksident në zonën e Unazës së Re në Tiranë, në afërsi të Kodrës së Diellit. Siç shihet edhe në videon e siguruar nga Dosja.al një shofer ka humbur kontrollin e mjetit dhe makina ka bllokuar një pjesë të aksit rrugor.

Fatmirësisht nuk raportohet për persona të lënduar. Policia ende nuk ka mbërritur në vendin e ngjarjes.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

J.V/Dosja.al

Shto Koment