Aktualitet

Aksident në Tiranë, mjeti duke ecur mbrapsht përplas 14-vjeçarin dhe 2 mjete të parkuara, adoleshenti në gjendje të rëndë

Mësohet se 14-vjeçari me iniciale G.Z ndodhet në spital në gjendje të rëndë.
Featured image of article: Aksident në Tiranë, mjeti duke ecur mbrapsht përplas 14-vjeçarin dhe 2 mjete të parkuara, adoleshenti në gjendje të rëndë Foto ilustruese

TIRANË- Ditën e sotme ka ndodhur një aksident  në rrugën “Sandër Prosi” në Tiranë, Mësohet se shoferja 53-vjeçare me iniciale M.D ka aksidentuar 14-vjeçarin me iniciale G.Z, i cili ndodhet në gjendje të rëndë. Po kështu, gjatë ecjes mbrapsht me mjetin e saj, ajo është përplasur me dy mjete të tjera që ishin të parkuara.

Njoftimi i Policisë:

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

M. D., 53 vjeçe, pasi në rrugën “Sandër Prosi” ka aksidentuar këmbësorin me iniciale G. Z.,14 vjeç, i cili ndodhet në spital, në gjendje të rëndë shëndetësore. Gjatë ecjes mbrapsht ky mjet është përfshirë në përplasje edhe me 2 mjete të tjera që ishin të parkuara.

J.V/Dosja.al 

Shto Koment