Aktualitet

Aksident në Tiranë, makina merr para drejtuesin e biçikletës tek rruga e ‘Durrësit’ (FOTO)

Aksidenti ka ndodhur në rrugën e “Durrësit”, ku një automjet ka marrë përpara drejtuesin e një biçiklete.
Featured image of article: Aksident në Tiranë, makina merr para drejtuesin e biçikletës tek rruga e ‘Durrësit’ (FOTO) Foto nga vendngjarja

TIRANË- Një aksident i rëndë është shënuar mëngjesin e sotëm në kryeqytet, ku një automjet ka marrë përpara drejtuesin e një biçiklete.

Ngjarja ka ndodhur sot rreth orës 6.30 të mëngjesit në rrugën e “Durrësit”, pranë kryqëzimit te Ministria e Arsimit.

Ende nuk bëhen me dije detaje rreth aksidentit dhe identitetit të plagosurit, por duket se goditja ka qenë e fortë sepse pjesa e përparme e automjetit është dëmtuar.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes, ku ka bërë të mundur edhe shoqërimin e drejtuesit të automjetit. 

(a.m/dosja.al)

Shto Koment