Aktualitet

Aksident në Tiranë! Makina del nga rruga, përplaset me ndarëset tek Kopshti Botanik

Në vendngjarje kanë mbërritur policia për të zbardhur pasojat e aksidentit.
Featured image of article: Aksident në Tiranë! Makina del nga rruga, përplaset me ndarëset tek Kopshti Botanik Aksident

TIRANË– Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë. Mësohet se një makinë ka dalë nga rruga pranë Kopshtit Botanik dhe për pasojë është përplasur me ndarëset. Në vendngjarje kanë mbërritur policia për të zbardhur pasojat e aksidentit.

Fatmirësisht nuk raportohet për persona të lënduar.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment