Aktualitet

Aksident në Pogradec/ Makina përplaset me motorin, plagoset drejtuesi

Në këtë aksident ka ngelur i plagosur drejtuesi i motorit. Ai është nisur me urgjencë drejt spitalit.
Featured image of article: Aksident në Pogradec/ Makina përplaset me motorin, plagoset drejtuesi Foto ilustruese

POGRADEC- Pak minuta më parë ka ndodhur një aksident në hyrje të qytetit të Pogradecit. Mësohet se është përplasur një makinë me një motor dhe si pasojë është plagosur drejtuesit i këtij të fundit.

I plagosuri është nisur menjëherë drejt spitalit dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ky aksident ka shkaktuar edhe trafik. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes.

J.V/Dosja.al

Shto Koment