Aktualitet

Aksident në Llogara, dy makina përplasen me njëra-tjetrën, ka të plagosur

Mësohet se dy automjetet janë përplasur me njëra-tjetrën, duke lënë të plagosur dy persona, të cilët janë dërguar me urgjencë në spital.
Featured image of article: Aksident në Llogara, dy makina përplasen me njëra-tjetrën, ka të plagosur Foto ilustruese

VLORË– Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Llogara, në afërsi të fshatit Fushë Dukat.

Mësohet se dy automjetet janë përplasur me njëra-tjetrën, duke lënë të plagosur dy persona, të cilët janë dërguar me urgjencë në spital.

Ende nuk dihen detaje lidhur mbi gjendjen e tyre shëndetësore apo nëse ka të lënduar të tjerë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Policia dhe grupi hetimor ka shkuar në vendngjarje ku edhe ka ndodhur punën për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

(k.m/dosja.al)

 

Shto Koment