Aktualitet

Aksident në Kashar, makina del nga rruga, plagoset një person dhe dërgohet me urgjencë në spital

FOTO
Makina, në të cilën po udhëtonte i plagosuri është përplsur me një tjetër mjet dhe ka dalë nga rruga.
Featured image of article: Aksident në Kashar, makina del nga rruga, plagoset një person dhe dërgohet me urgjencë në spital Foto nga aksidenti

TIRANË– Një person është dërguar me urgjencë në spital pasi ka mbetur i plagosur, si pasojë e një aksidenti automobilistik. Ngjarja ka ndodhur në rrugën dytësore Qafë Kashar.

Makina, në të cilën po udhëtonte i plagosuri është përplsur me një tjetër mjet dhe ka dalë nga rruga.

Për pasojë, i shtruari ka pësuar dëme të konsiderueshme në trupin e tij, duke bërë që të dërgohet me urgjencë në spital.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Fotot e mëposhtme, të publikuara nga Top-Channel, tregojnë pasojat e aksidentit në Kashar. Shkak, dyshohet të jetë bërë shoejtësia e lartë dhe një manovër e gabuar parakalimi.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment