Aktualitet

Aksident në hyrje të Cërrikut, përplaset furgoni me pasagjerë, një person i lënduar

Furgoni me pasagjere është përplasur me mjetin e ndërmarrjes së ujësjellësit.
Featured image of article: Aksident në hyrje të Cërrikut, përplaset furgoni me pasagjerë, një person i lënduar

CERRIK– Një furgon me pasagjerë është përplasur para pak minutash në hyrje të Cërrikut. Ngjarja ndodhi në vendin e quajtuar “Kryqëzimi i Cërrikut”.

Furgoni me pasagjerë është përplasur me mjetin e ndërmarrjes së ujësjellësit. Nga aksidenti raportohet për një të lënduar dhe dëme materiale.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton shkaqet e aksidentit.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment