Aktualitet

Aksident në Fushë Krujë, makina perplaset me kamionin, bllokohet autostrada

Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme në Derven të Fushë-Krujës.
Featured image of article: Aksident në Fushë Krujë, makina perplaset me kamionin, bllokohet autostrada Foto Ilustruese

Një makinë është përplasur me një kamion pasditen e sotme. Aksidenti ka ndodhur në Derven të Fushë Krujës, dhe rrjedhimisht është bllokuar e gjithë autostrada.

Ende nuk bëhet e ditur nëse ka të lënduar, ndërkohë polica ka mbërritur në vendngjarje.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Vijon…

(f.m/dosja.al)

Shto Koment