Aktualitet

Aksident në dalje të Burrelit, përplasen dy makina, plagosen 3 persona (FOTO NGA VENDNGJARJA)

Aksident në dalje të Burrelit. Mësohet se gjatë përplasjeve të 2 makinave janë lënduar 3 persona.
Featured image of article: Aksident në dalje të Burrelit, përplasen dy makina, plagosen 3 persona (FOTO NGA VENDNGJARJA) Pamje nga aksidenti në Burrel

Burrel- Aksident i rëndë në dalje të Burrelit. Pak minuta më parë janë përfshirë një aksident dy makina tip “Benz”  dhe raportohet se janë lënduar 3 persona.

Pamje nga aksidenti në Burrel

Nuk dihet ende gjendja shëndetësore e të lënduarve.  Por siç shihet edhe në fotot e mëposhtme të publikuara nga JOQ  mjetet kanë pësuar dëme të shuma.  Në vendin e ngjarjes nuk ka mbërritur ende policia.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Pamje nga aksidenti në Burrel

J.V/Dosja.al

Shto Koment