Aktualitet

Aksident në Bulqizë/ Mjeti del nga rruga dhe përplaset me murin e banesës, plagoset drejtuesja

Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Qafë e Buallit-Pishat, pjesë e Rrugës së Arbrit, në vendin e quajtur Vajkal.
Featured image of article: Aksident në Bulqizë/ Mjeti del nga rruga dhe përplaset me murin e banesës, plagoset drejtuesja Foto ilustruese

BULQIZË– Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Bulqizë ku një automjet tip Audi ka dalë nga rruga dhe është përplasuar me murin e një banese pranë rrugës.

Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Qafë e Buallit-Pishat, pjesë e Rrugës së Arbrit, në vendin e quajtur Vajkal.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Si pasojë e aksidentit ka mbetur e plagosur drejtuesja e tij, ndërkohë që policia ka shkuar në vendngjarje ende nuk bëhen të ditura shkaqet e tij.

(d.a/dosja.al)

Shto Koment