Aktualitet

Aksident në aksin Vlorë-Tërbaç, automjeti del nga rruga, mbetet i lënduar shoferi  

Burime për Dosja.al, bëjnë me dije se aksidenti ka ndodhur në zonën e quajtur "Rruga e Lumit të Vlorës".
Featured image of article: Aksident në aksin Vlorë-Tërbaç, automjeti del nga rruga, mbetet i lënduar shoferi   Foto Ilustruese

VLORË- Një aksident ka nodhur pasditëne sotme në aksin Vlorë-Tërbaç. Burime për Dosja.al, bëjnë me dije se aksidenti ka ndodhur në zonën e quajtur “Rruga e Lumit të Vlorës”.

Aksidenti ndodhi për shkak se shoeri i automjetit humbi kontrollin e makinës, e cila u përplas pasi doli nga rruga. Mësohet se i lënduar ka mbetur drejutesi i automjetit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ndërkohë që në vendngjare kanë shkuar forcat e policisë dhe grupi hetimor për të bërë të mundur zbardhjen e ngjarjes. 

(I.A/dosja.al)   

Shto Koment