Aktualitet

Aksident në aksin Tiranë-Durrës/ Përplasen 6 automjete, radhë kilometrike në autostradë

Aksidenti ka shkaktuar rradhë të gjata trafiku si dhe probleme në qarkullim në këtë segment rrugor.
Featured image of article: Aksident në aksin Tiranë-Durrës/ Përplasen 6 automjete, radhë kilometrike në autostradë

TIRANË- Një aksident i shumëfishtë ka ndodhur paraditen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës. Në ëktë aksident janë 6 makina, të cilat kanë marrë edhe dëmtime të theksuara.

Aksidenti ka shkaktuar rradhë të gjata trafiku si dhe probleme në qarkullim në këtë aks rrugor.Ende nuk bëhet me dije nëse ka të lënduar nga aksidenti.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(a.m/dosja.al)

Shto Koment