Aktualitet

Aksident në aksin Lushnje-Çermë, dy kamionët përplasen kokë më kokë, vetëm dëme materiale 

Shkaqet e përplasjes nuk janë bërë të ditura akoma ndërkohë qe policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për sqarimin e plotë të ngjarjes.
Featured image of article: Aksident në aksin Lushnje-Çermë, dy kamionët përplasen kokë më kokë, vetëm dëme materiale  Foto nga vendi i ngjarjes

LUSHNJE-Një aksident i rrallë ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Lushnje- Çermë, ku dy kamionë janë përplasur me njëri-tjetrin kokë më kokë. Mësohet se ka vetëm dëme materiale pa pasoja në njerëz.

Shkaqet e përplasjes nuk janë bërë të ditura akoma ndërkohë qe policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(e.k/dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment