Aktualitet

Aksident me vdekje në Elbasan, makina përplas këmbësorin teksa kalonte rrugën

Sipas njoftimit zyrtar të policisë, pas këtij aksidenti është shoqëruar për në komisariat drejtuesi i automjetit tip “Ëolksëagen”, 47-vjeçari me inicialet L.K..
Featured image of article: Aksident me vdekje në Elbasan, makina përplas këmbësorin teksa kalonte rrugën
Përditësuar:

ELBASAN– Një persona ka ndërruar jetë si pasojë e një aksidenti automobilistik. Mësohet se 60-vjeçari, i paidentifikuar po kalonte rrugën në lagjen “28 nëntori”, në momentin që u përplas nga një automjet dhe ka ndërruar jetë.

Sipas njoftimit zyrtar të policisë, pas këtij aksidenti është shoqëruar për në komisariat drejtuesi i automjetit tip “Ëolksëagen”, 47-vjeçari me inicialet L.K..

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Drejtuesi i makinës është  shoqëruar në Komisariatin e Policisë Elbasan për veprime të mëtejshme procedurale. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit,”- thuhet më tej në njoftim.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment