Aktualitet

Aksident me vdekje në Durrës, ‘Ford’-i përplas 36-vjeçarin me biçikletë

Mësohet se një mjet tip “Ford Focus”, ka aksidentuar shtetasin me biçikletë E.H., 36 vjeç, banues në Durrës, i cili ka ndërruar jetë në vend si pasojë e përplasjes. 
Featured image of article: Aksident me vdekje në Durrës, ‘Ford’-i përplas 36-vjeçarin me biçikletë Foto ilustruese

DURRËS– Një 36-vjeçar ka ndërruar jetë si pasojë e një aksidenti automobilistik. Sipas njoftimit zyrtar, ngjarja ka ndodhur në lagjen nr.15 të qytetit të Durrësit. 

Mësohet se një mjet tip “Ford Focus”, ka aksidentuar shtetasin me biçikletë E.H., 36 vjeç, banues në Durrës, i cili ka ndërruar jetë në vend si pasojë e përplasjes. 

Ndërkohë bëhet me dije se po punohet për shkaqet e aksidentit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Më datë 06.12.2019, rreth orës 16:47, në lagjen 15, Durrës , një mjet tip “Ford Focus”, ka aksidentuar shtetasin me biçikletë E.H., 36 vjeç, banues në Durrës, i cili ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen dhe shkakun e aksidentit, identifikimin dhe kapjen e drejtuesit te mjetit i cili u largua nga vendngjarja mjenjehere pas aksidentit,”-  thuhet në njoftim.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment