Aktualitet

Aksident me motor tek tregu elektrik, i aksidentuari dergohet me urgjencë në spital

Mësohet se drejtuesi i mjetit ka marrë plagë të rënda dhe është nisur me urgjencë drejt spitalit.
Featured image of article: Aksident me motor tek tregu elektrik, i aksidentuari dergohet me urgjencë në spital Pamje nga aksidenti

TIRANË– Një aksident rrugor është regjistruar mesditën e sotme tek tregu elektrik. Burime për dosja.al bëjnë me dije se në aksident është përfshirë një motor.

Pamje nga aksidenti

Mësohet se drejtuesi i mjetit ka marrë plagë të rënda dhe është nisur me urgjencë drejt spitalit.I plagosuri nuk është identifikuar sakaq ende nuk ka një reagim zyrtar nga policia.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(A,.k.dosja.al)

Shto Koment