Aktualitet

Aksident masiv në autostradën Tiranë-Durrës! 6 makina përplasen njëra pas tjetrës dhe shkaktojnë trafik

FOTO
Gjashtë makina janë përplasur njëra pas tjetrës në autostradën Tiranë- Durrës mëngjesin e sotëm.
Featured image of article: Aksident masiv në autostradën Tiranë-Durrës! 6 makina përplasen njëra pas tjetrës dhe shkaktojnë trafik Foto nga aksidenti

DURRËS– Gjashtë makina janë përplasur njëra pas tjetrës në autostradën Tiranë- Durrës mëngjesin e sotëm.

Mësohet se në aksident nuk ka pasur të lënduar, vetëm dëme materiale, Siç duket në fotot e mëposhtëme, aksidenti masiv ka shkaktuar trafik të gjatë në autostradë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

(kle.mu./dosja.al)

Shto Koment