Aktualitet

Aksident masiv, makinat ngjeshen njëra pas tjetrës, bllokohet autostrada Tiranë-Durrës

VIDEO
Siç shihet edhe në video, disa makina, në dukje pesë të tilla, janë përplasur dhe janë ngjeshura njëra pas tjetrës, duke bllokuar rrugën.
Featured image of article: Aksident masiv, makinat ngjeshen njëra pas tjetrës, bllokohet autostrada Tiranë-Durrës Foto nga ngjarja

TIRANË– Autostrada Tiranë-Durrës është bllokua dhe qarkullimi i automjeteve është bërë i pamundur për disa momente. Shkak për këtë është bërë një aksident masiv.

Siç shihet edhe në video, disa makina, në dukje pesë të tilla, janë përplasur dhe janë ngjeshura njëra pas tjetrës, duke bllokuar rrugën.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ngjarja ka pasur vetëm dëme materiale dhe asnjë person nuk është ndaluar. Qarkullimi i mjeteve ka vazhduar normalisht pak momente më pas.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment