Aktualitet

Aksident i rëndë në Tiranë! Makina përplaset me bordurën anësore. Dyshohet për viktima

FOTO
Burime për Dosja.al bëjnë me dije se makina është shkatërruar plotësisht. Dyshohet se në aksident ka viktima por megjithatë ende mbetet e paqartë.
Featured image of article: Aksident i rëndë në Tiranë! Makina përplaset me bordurën anësore. Dyshohet për viktima Foto nga vendi i ngjarjes

TIRANË- Një aksident i rëndë ka ndodhur në mbrëmjen e sotme në Tiranë, ku një makinë është përplasur me bordurat pranë Fabrikës së Miellit.

Burime për Dosja.al bëjnë me dije se makina është shkatërruar plotësisht. Dyshohet se në aksident ka viktima por megjithatë ende mbetet e paqartë.

Foto nga vendi i ngjarjes

Ndërkohë në vendngjarje ka mbërritur menjëherë policia, sakaq disa kalimatarë kanë parë në vendin e aksidentin kanë parë xhama të thyer dhe trupa në tokë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Deri më tani nuk ka asnjë njoftim nga policia e shtetit.

a.k.dosja.al

Shto Koment