Aktualitet

Aksident i rëndë në Tiranë, makina përplas motoçikletën, plagoset një person

I plagosur ka mbetur drejtuesi i motoçikletës, i cili aktualisht ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.
Featured image of article: Aksident i rëndë në Tiranë, makina përplas motoçikletën, plagoset një person Foto ilustruese

TIRANË– Një aksident ka ndodhur pranë QSUT-së, ku një automjet është përplasur me një motorçikletë.

Mësohet se i plagosur ka mbetur drejtuesi i motoçikletës, i cili aktualisht ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ndërkohë Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur punën për hetimin e shkaqeve të aksidentit.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment