Aktualitet

Aksident i rëndë në rrugën Shkodër-Velipojë, humb jetën 68-vjeçari

Aksident i rëndë në rrugën Shkodër-Velipojë. Përplaset makina me motoçkletën, hujmb jetën 68-vjeçari.
Featured image of article: Aksident i rëndë në rrugën Shkodër-Velipojë, humb jetën 68-vjeçari Foto ilustruese

Shkodër– Mëngjesin e sotëm ka ndodhur një aksident i rëndë në rrugën Shkodër-Velipojë, ku ka humbur jetën një 68-vjeçar me iniciale P.V.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Mësohet se një makinë  tip ‘Benz’ është përplasur me një motoçikletë dhe për pasojë drejtuesi i këtij të fundit ka ndërruar jetë. Dyshohet se shkak i aksidentit mund të ketë qenë shpejtësia e lartë. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes.

J.V/Dosja.al

Shto Koment