Aktualitet

Aksident i rëndë në Rrogozhinë, makina kthehet përmbys në autostradë, plagoset drejtuesi i automjetit

Bëhet me dije se automjeti është përmbysur plotësisht, ku si pasojë është plagosur edhe personi që po drejtonte mjetin. 
Featured image of article: Aksident i rëndë në Rrogozhinë, makina kthehet përmbys në autostradë, plagoset drejtuesi i automjetit Foto Ilustruese

RROGOZHINË- Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Rrogozhinë, ku një automjet është përmbysur si pësojë e përplasjes. Burime për Dosja.al bëjnë me dije se aksidenti ka ndodhur në rrethrotullimin e Teqës. Bëhet me dije se automjeti është përmbysur plotësisht, ku si pasojë është plagosur edhe personi që po drejtonte mjetin.

Mësohet se shtetasi me iniciale P. M. fatmirësisht është jashtrrezikut për jetën dhe  gjendja e tij shëndetësore është e qëndrueshme

Në vendngjarje kanë mbërritu uniformat blu dhe po punojnë për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(A.k.dosja.al)

 

Shto Koment