Aktualitet

Aksident i rëndë në Greqi, vdes 27-vjeçari shqiptar

Ngjarja ndodhi në kryqëzimin e bregdetit me rrugën Zefyrou në Voula. Sipas policisë, kamioni po udhëtonte në rrugën Zefyrou, ndërsa shoferi fatkeq i motoçikletës në rrugën bregdetare nga Voula për në Glyfada.
Featured image of article: Aksident i rëndë në Greqi, vdes 27-vjeçari shqiptar Foto ilustruse
Përditësuar:

GREQI– Një 27-vjeçar shqiptar ka ndërruar jetë në Greqi pas një aksidenti automobilistik. Mediat vendase shkruajnë se i riu ka ndërruar jetë në orën 12:40 të ditës së sotme, pasi teksa po udhëtonte me motor është përplasur me një kamion.

Ngjarja ndodhi në kryqëzimin e bregdetit me rrugën Zefyrou në Voula. Sipas policisë, kamioni po udhëtonte në rrugën Zefyrou, ndërsa shoferi fatkeq i motoçikletës në rrugën bregdetare nga Voula për në Glyfada.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Automjeti dhe motorri u përplasën, duke lënë të vdekur 27-vjeçarin. Ai u transferua në spitalin në Voula, por fatkeqësisht kishte ndërrua jetë në vend.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment