Aktualitet

Aksident i frikshëm në Sarandë, manovrat e rrezikshme të shoferit për të kaluar hekurat anësorë (VD)

Një automjet ka dalë nga rruga dhe pasi ka kaluar nëpër kanal, shoferi ka hipur sipër hekurave anësorë të rrugës, duke rrezikuar edhe jetën.
Featured image of article: Aksident i frikshëm në Sarandë, manovrat e rrezikshme të shoferit për të kaluar hekurat anësorë (VD) Mjeti duke dalë nga rruga

SARANDË- Një aksidenti i frikshëm ka ndodhur ditën e sotme në aksin Konispol-Sarandë.

Një automjet ka dalë nga rruga dhe pasi ka kaluar nëpër kanal, shoferi ka hipur sipër hekurave anësorë të rrugës, duke rrezikuar edhe jetën. Video më pas është publikuar në mediat lokale.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Nuk dihet nëse ka pasur të lënduar nga ky aksident edhe pse nga pamjet e siguruara nga “Saranda web”, duket se ka vetëm dëme materiale.

(a.m/dosja.al)

Shto Koment