Aktualitet

Aksident gjatë natës në Tiranë, makina përmbyset në mes të rrugës

Sipas informacioneve mësohet se në aksident janë përfshirë disa mjete, ku njëra është përmbysur në mes të rrugës.
Featured image of article: Aksident gjatë natës në Tiranë, makina përmbyset në mes të rrugës Aksidenti në Laprakë

TIRANË- Një aksident me pasoja të lehta është shënuar mbrëmjen e djeshme në Tiranë, ku një makinë u përmbys në Laprakë.

Sipas informacioneve mësohet se në aksident janë përfshirë disa mjete, ku njëra është përmbysur në mes të rrugës.

Aksidenti në Laprakë

Dyshimet e para janë se vetura që është përmbysur ka qenë me shpejtësi dhe është përplasur me furgonin.

Policia ka shkuar në vendin e ngjajres pak minuta pasi ndodhi aksidenti, por ende nuk janë zbardhur të plota shkaqet.

(A.B. Dosja.al)

Shto Koment