Aktualitet

Aksident i rëndë në Lezhë/ Motoçikleta përplaset me makinën, plagosen nënë e bir, nisen me urgjencë drejt spitalit të Traumës (EMRAT)

Aksident në Lezhë. Motoçikleta përplaset me makinën, plagosen Dafina Hasani, 48 vjeç dhe Blerim Hasani, 18 vjeç të cilët janë nisur me urgjencë drejt spitalit të Traumës në Tiranë.
Featured image of article: Aksident i rëndë në Lezhë/ Motoçikleta përplaset me makinën, plagosen nënë e bir, nisen me urgjencë drejt spitalit të Traumës (EMRAT)

Lezhë- Mëngjesin e sotëm ka ndodhur një aksident i rëndë në hyrje të qytetit të Lezhës, ku pas përplasjes së një makine me një motoçikletë janë plagosur rëndë dy persona, nënë e bir.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Burime për Dosja.al bëjnë me dije se të lënduarit janë Dafina Hasani, 48 vjeç dhe Blerim Hasani, 18 vjeç, të cilët janë nisur me urgjencë drejt spitalit të Traumës në Tiranë. Ende nuk dihen shumë detaje për këtë aksident. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes.

J.V/Dosja.al 

Shto Koment