Showbiz

Ajka hedh hapat e parë, Besi dhe Xhensila më të emocionuar se kurrë(Video)

Mbrëmjen e së dielës përmes një postimi në Instastory, këngëtarja tregon në video momentin kur Ajka ka  hedhur hapat  e parë.
Featured image of article: Ajka hedh hapat e parë, Besi dhe Xhensila më të emocionuar se kurrë(Video) Xhensila Myrtezaj, Bes Kallaku dhe vajza e tyre Ajka

TIRANË- Xhensila Myrtezaj dhe aktori i humorit  Bes Kallaku janë bërë prindër për herë të parë para një viti me vajzën e tyre Ajkën. Çifti ka preferuar që deri më tani të mos postojnë shumë voto e video të vazjës së tyre.

Tashmë që pas një vjetorit  të  Ajkës mesa duket Besi dhe Xhensila siç duket po postojnë foto të vogëlushes.

Mbrëmjen e së dielës përmes një postimi në Instastory, këngëtarja tregon në video momentin kur Ajka ka  hedhur hapat  e parë.

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

 

Krahas  videos Xhensila  shkruan:  “Falmi o zot”, ndërsa në video dëgjohet që Besi që i thërret Ajkës:  “Hajde, hajde”, dhe ajo afrohet afër tij.

A.C/Dosja.al

Shto Koment